.

KALORİFER KAZANLARI

.

Stokerli Kalorifer Kazanı ; Dijital ve manuel kumanda panellidir. Beş geçiş sayesinde ısıyı bacadan direk atmaz. Stokerli olarak fındık kömürü, pirina, pelet, meyve çekirdeği ve fındık kabuğu gibi yakıtları yakar. Manuel yanma bölümünde ise ; portakal kömürü, odun ve iri parçalı tüm yakıtları yakabilir. Kazanımız 30.000 kcal/h'den başlayıp 500.000 kcal/h'e kadar kapasitelidir. Beş geçiş sayesinde ısı kaybını minimum seviyede tutar. Yılda 2 kez temizlik yeterlidir. Yakıt bitti alarmı, çelik helozon, çiftli redüktör sanzuman, stoker kapak amortisörü, fan hız ayarı, yükleme motor koruma özelliği, haftalık programlanma, dış hava sıcaklık kontrolü, uyku modu özelliği gibi pek çok özelliği vardır.

Manuel Kalorifer Kazanı ; Dijital ve manuel kumanda panellidir. Beş geçiş sayesinde ısıyı bacadan direk atmaz. Yakıt olarak portakal kömürü, odun ve iri parçalı yakıtlar ile fındık kömürü, pirina, pelet, meyve çekirdeği ve fındık kabuğu gibi yakıtları da yakar. Kazanlarımız 30.000kcal/h'den başlayıp 500.000 kcal/h'e kadar kapasiteli olup, geniş yakıt besleme ağzı ile yakıt doldurma ve tutuşturma işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Herkesin kolayca kullanabileceği kumanda panelinden yapacağınız fan ve kazan sıcaklık ayarlarından kazan en verimli ve ekonomik şekilde otomatik olarak çalışacaktır.

Kovalı Kalorifer Kazanı ; Konutunuzun Soba gibi kovayla ısıtılan kalorifer sistemidir. Kurulumu çok kolaydır. Kalorifer dairesine ve kalorifer bacasına ihtiyacı yoktur. Montajda binaya zarar verilmez. Kazan banyo, balkon ve bodruma da kurulabilir. Kazanın üstüne boyler montaj edilebilir. Boyler bacadan çıkan sıcaklık ile bedava ısınır. Termostat ve fan sayesinde kazan otomatik olarak çalışır ve durur. Bakım gerektirmez. Yılda bir kez temizlenmesi yeterlidir.


HEMEN ARA