.

KURUMSAL

.

AK ALTUNAY; Isıtma ve tesisat malmelerinin satış pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Dünyanın en iyi bilinen üreticilerinden tedarik edilen ürünleri, tüketicisi için benimsediği global hizmet anlayışıyla, firmamız emin adımlarla yürümektedir.

Ürün Halkamızın İçinde;

Kalorifer kazanları, kovalı sistem kalorifer kazanları, boyler kazanları, banyo kazanları, güneş enerji sistemleri, güneş enerji malzemeleri, kalorifer petekleri ve havlupanlar, batarya, musluk ve vanalar, PPRC fittings, döküm ve metal fittings, teknik tesisat malzemeleri, pprc borular, pvc borular, banyo aksesuarları, sifonlar ile diğer malzemeler yer almaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

toptan güneş enerji sistemleri, toptan güneş enerji malzemeleri, banyo kazanı, boyler kazanı kovalı kalorifer kazanı, sıcak su boyleri, kalorifer peteği radyatör havlupan

CALL